طراحی وبسایتهای فروشگاهی

در طی سالهای اخیر فروشگاه های اینترنتی به شدت رشد پیدا کرده اند و بسیاری از خریدها از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام میشود خریدهایی همچون وسایل دیجیتال ، نرم افزارها و …

البته هر سایت فروشگاهی موفق نیست در طراحی یک وبسایت فروشگاهی باید مطالب مختلفی در نظر گرفته شود .

موضوعاتی همچون سیستم فروش حرفه ای که هم خریدار راحت باشد هم مدیر فروشگاه بتواند به راحتی با این سیستم کارکند .

سایتهای فروشگاهی میتوانند بسیار سودآور باشند به طوری که سودآورترین شرکت در جهان در سال اخیر یک فروشگاه اینترنتی با نام Amazon بوده است .

فروشگاه های اینترنتی به علل گوناگون سود خوب و ریسک خیلی کمی دارند یکی از علتهای آن این است که نیاز نیست شما وسایل اولیه خریداری کنید بلکه ارتباط با چند فروشگاه و تامین کننده کافی است همچنین نیازی به مکان و هزینه های سنگین اجاره مغازه نیست !

هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی چقدر است ؟

هزینه های وبسایت بسته به نوع درخواست مشتری بسیار متنوع است و نمیشود قیمت مشخصی داد یک سایت فروشگاهی بسته به نوع خواسته ها و گاهی پلاگین های مختلفی که ممکن است نیاز به کدنویسی داشته باشد قیمتش متغییر است .

که میتواند هزینه طراحی آن بین پانصدهزار تومان تا هر قیمتی متغییر باشد ( بستگی به نوع درخواست و تعداد پلاگینی که باید نوشته شود ) ، اما به طور معمول شما میتوانید با پرداخت هزینه دو میلیون تا سه میلیون تومان صاحب یک فروشگاه اینترنتی مناسب با تمامی امکانات شوید .

دوستان میتوانند برای مشاوره و …

ساعت 9:30 الی 14:00 و بعد از ظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 با شماره تماس 028-2222222

و در غیر ساعت اداری و روزهای تعطیل با شماره تماس : 09391695799 مهندس دادرس تماس حاصل بفرمایند.

 

اجرا شده توسط: همیار وردپرس