"> درباره DoBest | طراحی سایت قزوین
درباره تیم طراحی سایت قزوین

درباره ما

شرکت داده گستر آریا کاسپین قزوین از ابتدای سال 1389 فعالیت خود را درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نمود.

این شرکت فعالیت های مختلفی را در دنیای گسترده اینترنت انجام داده که از این میان می توان به طراحی وب سایت، فعالیت در زمینه بهینه سازی سئو، طراحی و پیاده سازی بازی های آنلاین رایانه ای ، ارائه و پشتیبانی از سایت های دانلودی ، ارائه خدمات هاست ، میزبانی و دامنه و… اشاره نمود

شرکت طراحی سایت قزوین فعالیت خود را در سراسر ایران به صورت جدی و حرفه ای دنبال می کند.

همواره تلاش تیم کاسپین ارائه خدماتی ارزنده و در خور هموطنان عزیزمان می باشد

0

Projects

0

Clients

0

Awards

0

Branches

آشنایی با Dobest

در دنیای بزرگی که هر روز به سمت منبعی بی پایان از تکنولوژی روانه می شویم، از بستری نرم و آرام با نام Web می توان همه جوره به جهان نفوذ داشت . ما انتخاب کردیم که سازنده و طراح وب سایت شما باشیم تا با خدمتی کوچک، قطار بی انتهای تکنولوژی را به جلو هل داده باشیم.
گرایش ما هنر است و تیمی تلفیق از جوانان کنجکاو و با انرژی با افرادی کارکشته و باتجربه فراهم نموده ایم که هم از نظر برنامه نویسی و کدینگ و هم از جانب هنر و طراحی سرآمد دیگران هستند.

 

نحوه پیاده سازی پروژه ها طراحی سایت

نحوه پیاده سازی پروژه ها

پس از آشنایی با شما و دریافت خواسته هایتان تیم ما پروژه را دسته بندی کرده و به هر بخش از متخصصان تعیین کار می شود. در تمام مدت طراحی با شما در تعامل هستیم و پس از دریافت منابع شما تیم ما به صورت جدی موارد مشخص شده را به شکل وب سایت پیاده سازی می نماید. نگران نباشید زیرا پس از طراحی اولیه چندین بار با شما گفتگو می شود تا پس از دریافت بازخورد مناسب از رضایت یا عدم رضایت شما بتوانیم پروژه را تکمیل نماییم.