"> نحوه بروزرسانی جوملا | نحوه بروزرسانی جوملا | طراحی سایت قزوین

نحوه بروزرسانی جوملا

نحوه بروزرسانی جوملا

در این آموزش قصد داریم روش بروزرسانی جوملا را به شما آموزش دهیم.

آموزش نحوه بروزرسانی جوملا

با ارائه نسخه جديد جوملا و آپديت آن به نسخه 3.6.5 از کاربران عزیز درخواست ميشود براي پیشگیری از مشکلات امنيتي ، جوملاي خود را به نسخه 3.6.5 بروزرساني کنند.

اگر از نسخه‌هاي قديميتر جوملا سري 2.5 استفاده مي‌کنيد، توصيه میشود هر چه سريعر جوملاي خود را به آخرين نسخه جوملا سري 2.5 بروزرسانی کنید.

ورژن های قديمي جوملا ممکن است حفره‌هاي امنيتي يا مشکلاتي داشته باشند که در اپدیت جديد برطرف شده‌اند. براي اپدیت هر نسخه از جوملا سري 2.5 به جديدترين نسخه جوملا سري 2.5 فارسي از روش زیر استفاده کنید:

شما میتوانید بسته آپديت جوملا به نسخه 3.6.5 را از سایت معتبر جوملا فارسی دانلود کرده و در هاست در مسیری که جوملا خود را نصب نموده اید آپلود نمایید.

⇐ آموزش ورود به هاست سیپنل CPanel

⇐ آموزش آپلود فایل در هاست سی پنل (Cpanel)

 

بعد از آپلود کامل بسته در نوار ایزار روی گزینه Extract کلیک کرده، کادر مورد نظر برای unzip بسته نمایان می شود، روی گزینه Extract Files کلیک کرده و بسته را از حالت فشرده خارج فرمایید

بعد از unzip شدن محتویات بسته نمایش داده شده و کليه فايل ها ی موجود دربسته جایگزین فایل های قدیمی می شود روی گزینه close کلیک کنید.

حالا وارد مدیریت سایت خود شده و در منوی افزونه ها گزینه مدیریت را انتخاب فرمایید.

 

بروی گزینه پایگاه داده کلیک نمایید.

همانطور که میبینید دیتابیس شما هنوز بروز رسانی نشده است جهت بروزرسانی پایگاه داده روی دکمه بازسازی کلیک فرمایید.

با این روش ترتیب پایگاه داده و جوملا شما بروز می شود

و از بروز مشکلات برای وب سایتان جلوگیری می شود .

 

 

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشه و به وسیله اون تونسته باشین جوملا رو بروزرسانی کنید. درصورت بروز هرگونه سوال یا مشکل میتونین اون رو در بخش دیدگاه با ما در اشتراک بزارید.❤🧡💛

    دیدگاه خود را بیان کنید

    ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.*