"> درباره ما | طراحی سایت قزوین

درباره

توضیحاتی کوتاه درباره شرکت داده گستر آریا کاسپین قزوین

تاسیس و تجربه کاری ما

شرکت داده گستر آریا کاسپین قزوین از ابتدای سال 1389 فعالیت خود را درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نمود.

این شرکت فعالیت های مختلفی را در دنیای گسترده اینترنت انجام داده که از این میان می توان به طراحی وب سایت، فعالیت در زمینه بهینه سازی سئو، برگذاری کلاس‌های آموزش آنلاین و سیستم آموزشی یکپارچه، طراحی و پیاده سازی بازی های آنلاین رایانه ای ، ارائه و پشتیبانی از سایت های دانلودی ، ارائه خدمات هاست ، میزبانی و دامنه و… اشاره نمود.

شرکت طراحی سایت قزوین فعالیت خود را در سراسر ایران به صورت جدی و حرفه ای دنبال می کند. همواره تلاش تیم کاسپین ارائه خدماتی ارزنده و در خور هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در دنیای بزرگی که هر روز به سمت منبعی بی پایان از تکنولوژی روانه می شویم، از بستری نرم و آرام با نام Web می توان همه جوره به جهان نفوذ داشت . ما انتخاب کردیم که سازنده و طراح وب سایت شما باشیم تا با خدمتی کوچک، قطار بی انتهای تکنولوژی را به جلو هل داده باشیم.

گرایش ما هنر است و تیمی تلفیق از جوانان کنجکاو و با انرژی با افرادی کارکشته و باتجربه فراهم نموده ایم که هم از نظر برنامه نویسی و کدینگ و هم از جانب هنر و طراحی سرآمد دیگران هستند.

امید است با دانش و تجربه چندین ساله تیم دوبست و خلاقیت این تیم، شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنیم و در مسیر رشد روز افزون همراه شما باشیم و سرعت موفقیت پروژه شما را چند برابر کنیم.

برخی از پروژه های ما

طراحی پیشرفته و سئو حرفه‌ای سایت

هاستینگ و مدیریت سرور

تبلیغات گسترده و برندینگ

سامانه کامل آموزش کلاس مجازی

همراهی و مشاوره جهت موفقیت پروژه تحت وب

تیم کاری دوبست

تیم حرفه‌ای و باتجربه موجب موفقت پروژه شما خواهد شد.

ایده پرداز و مدیر شبکه

مدیر بازبینی و کنترل کیفیت

طراح حرفه‌ای سایت و سئو

هدف ما تنها رضایت شماست

پس از شناخت و دریافت خواسته هایتان تیم ما پروژه را دسته بندی کرده و وظیفه هر متخصص تایین می‌شود. در تمام مدت طراحی با شما در تعامل هستیم و پس از دریافت خواسته‌های شما، تیم ما به صورت جدی موارد مشخص شده را به شکل وب سایت پیاده سازی می نماید. نگران نباشید زیرا پس از طراحی اولیه چندین بار با شما گفتگو می شود تا پس از دریافت بازخورد مناسب از رضایت یا عدم رضایت شما بتوانیم پروژه را به بهترین شکل تکمیل نماییم.

تنها یک رئیس وجود دارد: مشتری.
او می تواند هر کسی در شرکت، از مدیرعامل گرفته تا پائین را اخراج کند؛ تنها با خرج کردن پولش در جایی دیگر.

سم والتون