"> سیستم آموزشی یکپارچه سازمانی | طراحی سایت قزوین

LMS

سیستمی کامل برای آموزش آنلاین

سیستم آموزش مجازی چیست؟

سیستمی که تمامی نیازهای آموزشی هر مدرس و سازمان آموزشی را برطرف خواهد کرد.

سیستمی با قابلیت‌های کاربردی و مدیریت آسان مجموعه تحت نظر شما.

از طریق اینترنت فعالیت‌های آموزشی سازمان را تایین و آن را مدیریت می‌کنید.

Learning Management Systems

قابلیت کاربردی

در زیر چند قابلیت کاربردی سرویس آورده شده است

ویدئو کنفراس

امکان برگذاری ویدئو کنفرانس با قابلیت اشتراک دسکتاپ ، تخته سفید ، فایل و ایجاد نظر سنجی. شرکت دانشجویان در کنفرانس و به اشتراک گذاری تصویر و صدای کاربران مورد نظر.

وب اپلیکیشن کاربرپسند

سیستم آموزش آنلاین طراحی شده حتی بدون نیاز به اپلیکیشن از طریق مرورگر انواع گوشی و تبلیت بدون مشکل و به صورت کاربرپسند در اختیار شما و کاربرانتان می‌باشد.

دسترسی از طریق گوشی همراه

این سیستم دارای برنامه اندروید و آی.اُ.اِس می‌باشد. با نصب آسان این سیستم می‌توان به سادگی از امکانات ویژه این سیستم هوشمند استفاده کرد. اطلاعیه ها یا نوتیفیکیشن‌ها نیز برای شما ارسال خواهد شد.

تعیین تکلیف

به صورت آنلاین برای دانشجویان تکلیف تعیین کنید و بعد از دیدن تکلیف آن را تصحیح و به آن نمره دهید. می‌توانید تعیین کنید که از چه زمانی تکلیف برای آن‌ها تعیین و تا چه زمانی امکان ارسال جواب تکلیف را داشته باشند.

سیستم یکپارچه و شرطی

با سیستم ما قادر خواهید بود فعالیت‌ها را شرطی کنید. مثلاً تا زمانی که دانشجو درس 1 را نگذرانده و نمره قبولی که شما تایین کرده‌اید را کسب نکرده باشد، درس 2 برای او قفل باشد.
در پایین امکان ارائه گواهی‌نامه یا مدرک به دانشجو می‌باشد.

برگزاری آزمون مجازی

به آسانی از طریق سیستم آموزشی ما می‌توانید در زمان مقرر اقدام به برگذاری امتحان(تشریحی ، چند گزینه‌ای و ...) کنید. علاوه بر این می‌توانید در زمان تصحیح، متن و توضیحاتی بر روی برگه امتحان برای دانشجو یادداشت کنید.

چرا دوبست؟

تخصص - تجربه - قیمت

20+

پشتیبان زبده

40+

پروژه اختصاصی سازمانی

500+

کاربر فعال

700+

کلاس آنلاین

برای ارائه خدمت آماده‌ایم

شرکت دوبست با دارا بودن تجربه طولانی مدت در امر طراحی سایت و سیستم‌ای آموزشی و با تکیه بر نیروی متخصص خود آماده ارائه سیستمی یکپارچه و هوشمند آموزشی به سازمان‌های آموزشی می‌باشد.

قابلیت‌های کاربردی و استفاده آسان از سیستم آموزشی همواره مورد توجه کارشناسان ما بوده است.رضایت شما از هرچیزی برای ما مهمتر است. به همین دلیل کیفیت سیستم و آپ تایم 99.9% همواره در دستور کار شرکت بوده است. امیدواریم همکاری طولانی مدتی با شما عزیزان داشته باشیم.

همین الان تماس بگیرید

قیمت کلاس‌ها با توجه به موارد درخواستی شما متغییر است.